Translate

среда, 8 марта 2017 г.

***

Я, звісно, гальмую іноді, але напевно, можна вибачити те, що я не в курсі новинок музичної творчості наших сусідів. Ну не відстежую, тому що не цікаво. Але іноді мене вони настигають... Як от сьогодні, наприклад.

Cкачать Война бесплатно на pleer.com В чоловіка дуже великий плей-лист і він його не "чистить", тому у дорозі я сьогодні послухала пісеньку у виконанні А.Пугачової. Не можу сказати, що я цілком у захваті від ії творчості, але деякі пісні викликають мурашки по шкірі та всьо такое...  І пісні глибокі та з сенсом в неї є. І я такі пісні полюбляю, але вслухалась у цей "шедевр" і виникло в мене декілька питань...
По-перше, кого та від кого той солдат захищає. На вас хтось напав, сусідоньки? Щось загарбав? Не зрозуміло...
По-друге, дурнуватий заклик пам'ятати усіх по іменах... Ви ж ховаєте своїх "їхтамнетів", як собак... ой, вибачте, як худобу, без імен на хрестах. Добре якщо хоч якийсь номер є...
По-трете, риторичне... Коли ви вже, б...ь, навоюєтесь? Ви вже усі свої проблеми та негаразди вирішили? Сортири теплі всюди зробили? Усі свої простори опанували? Рівень освіти підняли так, що до вас з усього світу їдуть вчитися чи шо?

Цілковита непозбувна бентега... Тому почухала потилицю та вирішила послухати щось більш змістовне


Cкачать Повертайся живим бесплатно на pleer.com

3 комментария:

 1. "Вьі бурят? Как я рад!"
  В нашей агульнай русафобії прошу вініть Кабзона Йосю.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Це заразне...
   Отак поспілкуешься з русофобом тиждень та сам таким стаешь...
   А взагалі то я біла та пухнаста... Так...
   Невже хтось повірив?

   Удалить
  2. И Нікіту Джигурду))). Мене, насправді, цікавить одна річ - (а це неодмінно трапиться, адже не можна постійно кликати вовків, прикидаючись дурним пастушком), як дійде до діла, а саме, до захисту, як"захисники" поводитимуться? Оце буде "момент істини"!

   Удалить